Молодь
print

Львівських студентів запрошують на волонтерство

2 жовтня 2013Львівських студентів запрошують на волонтерство

Більшість компаній при прийомі на роботу потребують не тільки диплом, а й стаж. Однак де його отримати студентам, які щойно закінчили ВУЗ? Замкнуте коло? Але вихід завжди є. САМОПОМІЧ запрошує студентів та випускників на волонтерські програми.

Волонтерство є досить поширеним явищем в країнах Західної Європи. Серед великих корпорацій є спеціальний пункт в анкеті прийому на роботу – волонтерський досвід. Адже, якщо людина активно свідома, брала участь в різних громадських подіях та має досвід в організації заходів,  їй можна запропонувати хорошу посаду.

«Багато людей скептично ставляться до стажування та волонтерства, адже це «безкоштовна робота». Однак волонтерство дає найбільш часто згадуваний пункт при прийомі на роботу – досвід. В нас в юридичній службі стажуються 2-3 місяці. За цей час опрацьовуються сотні звернень з усіх можливих областей законодавства. Наче не багато, але цього часу вистачає, щоб із вчорашніх студентів зробити тертих калачів в області юриспруденції, яких з руками розбирають по юридичних фірмах. Адже це той практичний досвід, якого не дають в університеті», - розповідає керівник «Юридичної служби для львів’ян» Зоряна Христина.

Об'єднання САМОПОМІЧ також запрошує до стажування у таких напрямках: психологія, журналістика, спорт, соціологія, менеджмент, піар та маркетинг, соціальні проекти.

«Оскільки влітку студенти не зайняті навчанням, вони можуть більше часу приділяти своєму розвитку. Ми пропонуємо їм долучатись до організації заходів і  реалізовувати власні проекти. Волонтери отримують унікальний досвід роботи в тій галузі, яка їм цікава, а для подальших роботодавців, особливо, в міжнародних компаніях, – це хороша рекомендація», - розповіла керівник відділу соціальних програм об'єднання САМОПОМІЧ Ольга Ткачів.

Для того, аби стати волонтером, потрібно зареєструватись за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1bE4WtEw4_Pc_vbDiyvs3ksjKzxyxYsIuQHVlSo85-rs/viewform

Довідка

Волонтерство – це доброчинна діяльність, яка здійснюється молодими особами на добровільних засадах, без заробітної плати, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому. Після Першої Світової, в 1920 у Франції, під Страсбургом, було здійснено перший волонтерський проект за участю німецької і французької молоді, в рамках якого волонтери відновлювали зруйновані 1-ї Світової Війною ферми в районі місць найбільш запеклих боїв між німецькими і французькими військами. З тих пір волонтерство встигло набрати розмах і популярність всесвітнього масштабу.   

Газета
Газета САМОПОМІЧ (1-7 листопада)
1 листопада 2013

Газета САМОПОМІЧ (1-7 листопада)

Загроза у пляшці молока, стан транспорту у Львові та іншф актуальні проблеми Львова та України ...

Ми у соціальних мережах
  • facebook
  • vkontakte
Свіжий номер