Місто
print

Львів’ян запрошують на відкриту лекцію «На життя здоровими очима»

23 листопада 2012Львів’ян запрошують на відкриту лекцію «На життя здоровими очима»

В рамках «Тижня здорового зору» 23 листопада о 18.00 в 202 кабінеті Львівської міської ради відбудеться лекція « На життя з здоровими очима» за участі головного дитячого офтальмолога Львова Хомети Віолетти Вікторівни. Лекція відкрита для усіх, хто турбується про свій зір та про зір своїх дітей.

«Профілактика набутих захворювань – це створення оптимальних гігієнічних умов зорової роботи і обмеження надмірного зорового навантаження. А також зміцнення стану здоров’я, фізичний розвиток дитини, підвищення рівня фізичної активності. Коли у дитини вже з’явилась проблема із зором, необхідно одразу звернутись до дитячого офтальмолога. Він встановить діагноз та призначить необхідне лікування», - розповіла головний дитячий офтальмолог Львова Хомета Віолетта Вікторівна.

На лекції розкажуть причини, профілактику та лікування короткозорості у школярів, як попередити проблеми із зором та продемонструють прості вправи для покращення зору. 

«Чіткі правила та основи на шляху до покращення зору дитини або ж попередженню проблем із зором. Оскільки, сучасні методи лікування та профілактики дозволяють в 75-85% випадків стабілізувати зір, а в решти 15% значно знижують темпи прогресування проблем із зором, то відкрита лекція націлена саме на інформування батьків міста Львова про можливості збереження хорошого зору їх дітей», - повідомила координатор проекту «Здоров'я твоєї дитини» Юлія Сениська.

Спеціально до «Тижня здорового зору» об’єднання САМОПОМІЧ за підтримки фармацевтичної корпорації «Артеріум» випустила безкоштовний інформаційно-довідковий буклет «Здоровий зір дитини». Буклет розробляли лікарі-офтальмологи міста Львова. 

«Корпорація «Артеріум» поділяє погляди організаторів проекту щодо необхідності своєчасної профілактики захворювань. Саме тому ми підтримали цей проект і намагаємося звернути увагу львів'ян, що про здоров’я треба піклуватися з раннього віку», - розповіла Мар’яна Форостина, фахівець зі зв’язків з громадськістю фармацевтичної корпорації «Артеріум».

Отримати буклет можна буде на лекції.

Довідка
«Тиждень здорового зору» відбувається в рамках проекту «Здоров'я твоєї дитини». В рамках проекту також відбулась презентація «Довідника здоров'я» - довідково-інформаційного видання, яке містить структуровану інформацію про медичні заклади, які функціонують у місті: станції швидкої допомоги, поліклініки, лікарні, пологові будинки, медичні центри, дитячі медичні установи тощо. 

http://samopomich.org/news/family/410~prezentatsiya_dovidnyka_zdorovya

, зір, тиждень здорового зору, Артеріум
Газета
Газета САМОПОМІЧ (1-7 листопада)
1 листопада 2013

Газета САМОПОМІЧ (1-7 листопада)

Загроза у пляшці молока, стан транспорту у Львові та іншф актуальні проблеми Львова та України ...

Ми у соціальних мережах
  • facebook
  • vkontakte
Свіжий номер